28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Stiletto Ayakkabı

0 Yorum
Stiletto Ayakkabı

Stiletto ayakkabı modelleri 1930’lu yıllarda çıkan ve günümüze kadar gelen ince ve uzun topuklu şık ayakkabılardır. Bayanlar bu ayakkabıları ile günümüzde oldukça farklı tarzlar yaratmaktadır. Bu sayede stiletto ayakkabı modelleri de farklılık göstermeye başlamıştır. Görünümü zarif ve güzel durmaktadır. Hem spor bir giyim altına hem de klasik bir giyim altına çok şık gitmektedir.

Birçok farklı marka stiletto için birçok yeni model üretmektedir. Bizde sizin dilediğiniz modeli yapmayı istediğimizden hizmetinizdeyiz.

Özel Ayakkabı; hayalinizde olan ayakkabıyı özenle ve tam ayağınıza uygun bir şekilde yapmaktadır. Önemli olan istediğiniz modeli, ayak numaranızı ve ayak yapınızı bize eksiksiz iletmenizdir. Sonrası için ekibimizin dikkatli çalışması ile verilen tarihte ayakkabınız tam isteğinize göre hazır olacaktır. Bizden kaynaklı durumlarda ayakkabınız için değişim garantimiz bulunmaktadır. Ancak bizi tercih ettiğinizde; değişim değil, yeni ayakkabılar arayışına gireceğinizin garantisini veriyoruz.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

stiletto-ayakkabi-modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir