Özel Yapım Ayakkabı

Özel yapım ayakkabılar ayağınızın rahatlığı için birebir uyumlu ayakkabılardır. Özel Ayakkabı olarak tüm istediğiniz ayakkabıları tam ayağınıza uygun bir şekilde hazırlıyoruz ve size iletiyoruz. Beğendiğiniz ama hiçbir yerde bulamadığınız bir ayakkabı varsa sakın üzülmeyin. Bize sadece beğendiğiniz ayakkabının görselini, ayak numaranızı ve ayağınızın yapısını iletmeniz yeterli olacaktır.

Özel Ayakkabı 35 yıldır tecrübeli ve özverili ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Vizyonumuz da önemli olan müşterilerimizin ayağının rahatlığıdır. Bunun için özenle çalışıyoruz ve ayakkabınızı tam istediğiniz modelde ayakkabınızı söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Ayakkabı modelleri olarak hiçbir şekilde bir sınırımız bulunmamaktadır. Bu yüzden dilediğiniz modeli hazırlayabiliyoruz. Sadece bayanlara değil, aynı şekilde erkek ayakkabısında da hizmet vermektedir. Ayakkabı modellerimizde bayanlar için; lita topuk, stiletto, dolgu topuk, makara topuk, mantar topuk, kedi topuk, Oxford, loafer yapılmaktadır. Erkekler içinde; klasik Oxford modeller, desert, brogue ve loafer modeller yapılabilmektedir. Tercih tamamen sizin isteğinizle alakalıdır.

Özel Ayakkabı olarak müşterilerimizin isteği bizim için çok önemlidir. Bu yüzden tüm ekibimiz işinde profesyonel çalışmaktadır. Ayakkabılarınızın yapımında kullandığımız malzemeler birinci kalitedir. Tüm ayakkabılarımız isteğe yönelik olarak 34 numaradan 43 numaraya kadar üretilmektedir. Özel yapım ayakkabı diyerek hemen fiyatı pahalıdır düşüncesine kapılmayın. Gün içerisinde vücudumuzu taşıyan ayaklarımızdır. Ayaklar her zaman en önemli uzuvlardır. Giyeceğiniz ayakkabı topuklu dahi olsa özel yapım ayakkabılarımızda kesinlikle rahatsız bir durum hissetmezsiniz. Özel yapım ayakkabılarımız tamamen ayağınızın rahatına yönelik olarak uygun bir şekilde üretilmektedir. Bizden kaynaklanan hatalardan dolayı %100 değişim garantimiz bulunmaktadır. Size söz verdiğimiz zamanda ayakkabılarınız ulaştırılır.

Ayrıca özel yapım ayakkabı olarak gelin adaylarına da çok şık tasarım ayakkabılar yapmaktayız. Beğendiğiniz her modeli en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlayarak, özel gününüzde ayaklarınızın rahat etmesini sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğinizde ayakkabılarımızın kalitesini ayağınıza tam olması ve rahatlığından anlayacaksınız. İstediğiniz özel yapım ayakkabınız topuklu olsa da günlük olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Özel Ayakkabı olarak istediğiniz her an, dilediğiniz her modeli hazırlamak için profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Siz model gönderin biz yapalım!

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

 

Özel Yapım Ayakkabı

4 Yorum | Özel Yapım Ayakkabı
  1. Sizler harikasınız… Özel yapım ayakkabı yaptırdım gerçekten işçilik çok güzeldi taraklı ayağım ve büyük numara olduğu için hiç bir zaman istediğim ayakkabıyı giyemiyordum sayenizde artık giyebiliyorum. Bundan sonra sürekli müşterinizim herşey için çok çok teşekkür ederim. 🙂

  2. Merhabalar,

    Bu ayın başında sizden yaptırdığım özel yapım ayakkabımdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Verdiğim ölçülerle birebir uyumlu ve çok rahat çok teşekkür ediyorum. Yeni ayakkabı siparişlerimde sizinle iletişime geçeceğim. Bol kazançlar dilerim.

  3. Bende yaptırmak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz bir ayağım da 2.5 kisalık var ona göre yaptırmak istiyorum

  4. Kalın topuklu ayakkabı istesem fiyatlar nedir


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir