28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Loafer Ayakkabı

0 Yorum

Loafer ayakkabılar; hem erkeklerin hem de bayanların oldukça tercih ettiği modellerdir. Stil sahibi erkekler içinde günümüzde fazlasıyla trend olmaya başlamıştır. Süet deriden üretilen bu ayakkabı modelleri sizin istediğiniz renkte yapılmaktadır. Klasik renklerin dışında, farklı tarzıyla dikkat çekmek isteyen erkeklerin tercih ettiği renklerdir.

Loafer ayakkabı modelleri; süet deri olduğundan yumuşak bir yapısı ve kauçuk tabanı ile günlük kullanımda büyük rahatlık sağlamaktadır. Genellikle yaz ve bahar aylarında tercih edilmektedir.

Özel ayakkabı olarak dilediğiniz ayakkabı modelini tam isteğinize göre hazırlamaktayız. Bize bildirmeniz gereken; ayak numaranız, istediğiniz model ve renk, ayak yapınızdır. Sonrasında ayağınızla birebir uyumlu ayakkabınız ve istediğiniz modeli söz verdiğimiz tarihte size ulaştırıyoruz. Ayakkabınızı denediğinizde kalitemizi sizde fark edeceksiniz. Ayağınızın yapısına uyması ve modelin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden tam zamanında ve tam istediğiniz şekilde ayakkabılarınızı hazırlıyoruz.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

loafer-ayakkabi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir