28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Lita Topuk Ayakkabı

0 Yorum
Lita Topuk Ayakkabı

Lita topuklu ayakkabı modelleri; günümüzde birçok şık ve tarz bayanın oldukça tercih ettiği modeller arasına girmiştir. Genellikle kalın, kare, ahşap veya modele göre deri kaplama yapılarak üretilen ve ön kısmına da platform konularak dengelenen ayakkabı modelleridir. Lita topuk ayakkabılar yüksek topuklu oldukları için kıyafetlerinizle kombin yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayakkabınızı gösterecek şekilde giyinmeniz hem farklı tarzınızı hem de ayakkabınızın modelini yansıtacaktır. Lita topuk ayakkabılarınızı dilediğiniz modelde tasarlayabilirsiniz. Ayakkabı kendini belli ettiğinden üzerindeki farklı aksesuarları da göstermektedir. Bu yüzden ayakkabınızda dilediğiniz aksesuarı da tercih edebilirsiniz. Genellikle Lita topuklu ayakkabılar; apartman topuklu ayakkabılar ile benzer bir görünümdedir. Ancak Lita topuk ayakkabının ayrıldığı nokta; topuğu daha kalın, bağcıklı ve boğazlı şekilde üretilmesi şeklinde olmaktadır.

Lita topuk ayakkabıların modası; ahşap topuk, deri veya zımbalı şekilde olmaktadır. Ayakkabınızın topuğu farklı renkte, kendisi farklı renkte olabilmektedir. Ayrıca deri, süet ve taşlı şekilde de üretilebilmektedir. Bu yüzden bu ayakkabı modelinde hayal gücünüzü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Özel Ayakkabım da; kafanızda olan ayakkabınıza yönelik tasarladığınız fikirleri uygulamak için kurulmuştur. Ayağınızın şekline birebir uyumlu, topuklu olmasına rağmen rahat kullanabileceğiniz modellerle size kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Bu konuda yapmanız gereken ayağınızın yapısı hakkındaki bilgileri ayrıntılı bir şekilde belirtmek ve istediğiniz Lita topuk ayakkabınızın modelini bir resim veya kendinizin hazırladığı bir çizimle bize göndermeniz yeterli olmaktadır. Topuklu ayakkabılarda rahatlık önemlidir. Ayağınızı tam kavraması, siz yürürken ayağınızda düz bir ayakkabı varmış rahatlığını vermesi önemlidir. Bunun için isteklerinizi şaşmadan uyguluyoruz. Ayağınıza ve hayalinize uyması için en iyi kalitede hizmeti sunuyoruz. İstekleriniz ve ayağınızın rahatlığı bizim için değerli bir çalışma prensibidir. Bunun için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

lita-topuk-ayakkabi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir