28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Gelin Ayakkabısı

0 Yorum
Gelin Ayakkabısı

Gelin adayları için düğünleri çok önemlidir. Gelinlikten, düğün organizasyonu, gelin çiçeği ve en önemlisi gelinliğe uyan, gece boyunca ayağın rahat olmasını sağlayacak gelin ayakkabısıdır. Gelinler gece boyunca sürekli ayakta olduğundan ve topuklu tercih ettiğinden ayağa tam uyması çok önemlidir. Gelin ayakkabılarında model olarak tercih edebileceğiniz birçok çeşit bulunmaktadır. Gelin ayakkabıları; gelin damat resmi bulunan, boncuklu, simli, bantlı, dantelli, tüllü, platform, dolgu topuk ve renkli olarak bulunmaktadır. Bu yüzden hayal edebileceğiniz ve yaptırabileceğiniz birçok model vardır.

Gelin- Damat Resimli Gelin Ayakkabısı; üzerinde gelin ve damat olarak espirili ve evlenecek kişilerin anılarından esinlenilen çizimler bulunmaktadır.

Boncuklu Gelin Ayakkabısı; genel olarak yüksek topuklu olan topuk, kenar veya komple inci ile kaplanan modellerdir.

Simli Gelin Ayakkabısı; ayakkabı komple gümüş veya altın rengi sim ile kaplanmaktadır. Hem şık hem de dikkat çekicidir.

Bantlı Gelin Ayakkabısı; ayakkabı yüksek topuklu olduğunda bantlı olarak iki yandan tutturulması her zaman daha rahat olmaktadır. Ayağa tam oturur ve hareket halindeyken çıkmaz. Bantların birleşim kısımları ise; çiçek veya gül işlemeler ile hareketlendirilmektedir.

Dantelli Gelin Ayakkabısı; komple ayakkabı üzerine dantel ile özenle işlenmesidir. Sadelikten yana olan kişilerin oldukça tercih ettiği modellerdendir.

Tüllü Gelin Ayakkabısı; bu modelde gelinin duvağı gibi ayakkabısına da tül ile duvak detayı verilmesi şeklindedir.

Platform Topuk Gelin Ayakkabısı; bu modellerde kendi içinde birçok çeşide ayrılabilmektedir. Platformun simli ayakkabının tek renk olması veya platforma parlak detaylar eklenmesi şeklindedir.

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı; dolgu topuk bayanların günlük hayatlarında oldukça tercih ettiği ayakkabı modelleridir. Artık gelinlerinde tercihlerinden olmaya başlamıştır. Dolgu topukta da aynı şekilde tek renk olarak üretilmektedir. Şık modelleri ile tercih edebilirsiniz.

Renkli Gelin Ayakkabısı; düğününde farklı olmayı ve çılgınlığı tercih edenler için üretilen ayakkabı modelleridir. Kırmızı, yeşil, mavi, mor, pudra, pembe ve daha birçok renkte tercih edilmektedir.

Özel Ayakkabı olarak; bu özel gününüzde sizin rahat etmeniz ve içinize gerçekten sinecek bir ayakkabıyı giymenizi canı gönülden istiyoruz. Profesyonel ekibimiz ile memnuniyetiniz için itina ile çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde sizde bu farkı anlayacaksınız.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

gelin-ayakkabisi-modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir