28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Desert Ayakkabı

2 Yorum
Desert Ayakkabı

Stil sahibi erkeklerin 90’lı yıllarda moda olmasıyla tekrar tercih etmeye başladıkları tabanı kauçuk, süet deriden ve farklı renklerde üretilen bot modelleridir. Yumuşak olması ve rahatlığından dolayı oldukça popüler olmuştur. Bu botlar İngilizlerin 2. Dünya Savaşında Mısır’a giderken giydiği botlardan esinlenerek üretilmiştir. Klasik ve spor tarzlarla kombin yapıldığında kıyafetinizi şık bir şekilde tamamlamaktadır. İstediğiniz ayakkabı modelini isteğinizle birebir şekilde hazırlamaktayız.

Özel Ayakkabı adımızla benimsediğimiz prensibimiz; istediğiniz ayakkabının ayağınıza tam olarak uyması ve tam istediğiniz şekilde olmasıdır. Bu prensiple dikkatli ve özverili olarak hizmetimizi tamamlayıp özel ayakkabınızı söz verdiğimiz tarihte size ulaştırıyoruz. Kalitemizi ve farkımızı ayakkabınızı teslim aldığınızda sizde fark edeceksiniz. Bizim ile ilgili ayakkabınızda bir problem olduğu takdirde de %100 değişim garantimiz firmamızda mevcuttur.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

desert-ayakkabi 2

2 Yorum | Desert Ayakkabı
  1. klasik stil taban yüksek, 39 numara siyah renkli (bordonun siyahı) ayakkabı istiyorum. Beğenirsem birde bordo+terlik almayı düşünüyorum.

  2. Bayramdan önce elime ulaşırsa sevinirim.


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir