28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Brogue Ayakkabı

0 Yorum
Brogue Ayakkabı

Brogue ayakkabı; günümüzde stil sahibi erkeklerin oldukça dikkatini çeken ve her mevsimde tercih etmeye başladığı eva tabanlı siyah, bordo, gri renklerde olan klasik görünümdeki modellerdir. Eva taban; hafif plastik türde kauçuk özelliktedir. Hem klasik giyim altına hem de spor giyim altına şık durmaktadır. Tercih edeceğiz brouge modellerin tabanı farklı renkte olması farklı tarzları tercih eden erkekler için trend haline gelmiştir. Tabanı dışındaki kısımları ise; farklı renkte deri parçalar veya tek renk olarak yapılmaktadır.

Eva tabanlar; su geçirmeyen özelliklerinden dolayı kış mevsiminde de rahatlıkla giyilebilmektedir. Ayağınızın tam anlamıyla rahat etmesini sağlayan brouge modelleri tercih ettiğinizde kalitemizden sizde farkı anlayacaksınız.

Özel Ayakkabı adımızın altında ayakkabılarınızı özenle ve dikkatle tam ayağınıza uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Önemli olan istediğiniz modeli gösteren bir resim, ayak numaranız ve ayağınızın yapısıdır. Sonrasında ayakkabınız tam ayağınıza göre belirtilen süre içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

brogue-ayakkabi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir