28 Ara 2015
Aralık 28, 2015

Babet Ayakkabı

2 Yorum
Babet Ayakkabı

Babet ayakkabılar; günlük olarak her yerde giyilebilen, düztaban ve oldukça kullanışlı modellerdir. Model olarak hem spor hem de klasik olarak üretilebildiklerinden dolayı bayanların kurtarıcısı ayakkabılardır. Burnu açık, çizgili, çiçekli, düz tek renk, süet, rugan şeklinde birçok modeli bulunmaktadır. Önemli olan babet ayakkabınızın hangi modelde olacağına karar vermek ve hayalinizi modele yansıtmaktadır.

Babet tercihinizde birçok farklı model seçebilirsiniz. Babet ayakkabıların düz olması ve tabanının ince olması ayağı yorabilmektedir. Bu yüzden babet ayakkabınızın iç kısmında mutlaka ayağınızı destekleyecek ve yormayacak bir taban daha bulunması gerekmektedir. Sürekli ayakta olduğunuz zamanlarda giydiğiniz ayakkabı, ayak sağlığınız için büyük önem taşımaktadır.

Özel Ayakkabı ile tüm isteklerinizi itina ve özveri ile yerine getiriyoruz. Bize sadece istediğiniz modeli, ayak numaranızı ve ayağınızın yapısını belirtmeniz yeterlidir. Dilediğiniz modeli özenle hazırlayarak, söz verdiğimiz zamanda elinize ulaştırıyoruz. İstediğiniz ayakkabıyı giydiğinizde sizde farkımızı görerek bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Sipariş İçin

Sipariş vermek için tıklayın.

İletişim için tıklayın.

babet-ayakkabi

2 Yorum | Babet Ayakkabı
  1. Merhaba ben ayakkabi yaptirmak istiyorum fakat hic model yok


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir